Niezbędny towarzysz kobiety w ciąży i karmiącej ;)

/
2 Comments
     Uuuu...trochę się na tym moim blogu zakurzyło, ale to dlatego, że za nami kolejne duże zakupy i pracowity weekend w pokoju Nelci. Skręcanie mebelków(mój K. jest w tym mistrzem nad mistrzami;) ) i sprzątanie zajmuje jednak troszkę czasu. Na szczęście największa praca i bałagan już za nami:) Dzisiaj odbieramy zamówioną tapetę na jedną ze ścian, więc to ostatni większy temat w pokoiku małej. Zostały jeszcze jakieś firanki, podusie, etc. ale to już takie przyjemne dodatki- na pewno wyrobimy się do rozwiązania;) Ahh no i zapomniałabym, że jedynym mebelkiem, i to najbardziej kluczowym, który nie doczekał się skręcenia i nie mogę napawać się jego pięknym widokiem jest łóżeczko. Dlaczego? Otóż mój Małżonek podchwycił jakiś zabobon, że łóżeczko dopiero na pępkowym skręca świeżo upieczony tatuś wraz z kolegami. Szczerze- pierwszy raz o czymś takim słyszę, a Wy?;) To drażniący mnie temat, ale za nic w świecie mój Mąż nie chce się złamać... A może skuszę go któregoś wieczoru wolną chatą i propozycją organizacji męskiego wieczoru jeszcze przed porodem w czasie, którego "przy okazji" złożą łóżeczko?;) Ja na jego miejscu przynajmniej rozważyłabym taką propozycję:p 

Dzisiaj króciutko chciałabym pokazać Wam coś bez czego nie mogę się nocą obejść(oczywiście poza moim K., bez którego to nienawidzę spać). Mam na myśli poduszkę dla mamy i maluszka- ja posiadam akurat Cebuszkę, ale na rynku jest ogromny wybór tych "rogali", więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie;)
Rosnący brzuszek utrudnia nam wygodne ułożenie, sen i wypoczynek. Ta ogromna podłużna poduszka pozwala nam na przybranie jak najbardziej komfortowej dla nas pozycji, stabilizację i "męczenie" jej w przeróżnym dla nas położeniu. To jedno z jej zastosowań- pomoc w wypoczynku dla kobiet w ciąży. Jednakże w poźniejszym okresie pozwala ona także komfortowo karmić malucha, czy też bezpiecznie ułożyć w niej nasze dziecko- tych 2 funkcji jeszcze nie miałam okazji testować;) Dodatkowo do dużej poduszki dostałam w gratisie(ojj przepraszam za 1 grosik;) ) poduszkę dla kobiet po porodzie- myślę, że może okazać się całkiem przydatna.




Największy kurz przetarłam, mam nadzieję, że teraz będę tu sprzątać regularnie;)

Milutkiego dnia:))

Patrycja;)


Podobne posty:

2 komentarze:

  1. Szczerze mówiąc, do karmienia Kuby wolałam małego rogala, poduszkę typowo dokarmienia. Nie zbyt duże wymiary sprawiły, że zabierałam ją wszędzie, nawet do sklepu.. Duży rogal do wypoczynku - niespodzianka od mojego męża. Cudo, tak się do spania z nią przyzwyczaiłam, że po porodzie nie mogłam się od niej odzwyczaić. Teraz służy Kubie do zabawy, jako zabezpieczenie przed skulaniem się np z kanapy, albo do nauki siedzenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za sugestie. Na pewno rozważę zakup małego rogala, jeżeli ma mi ułatwić początki karmienia:) Duży rogal fajna sprawa, nawet zauważyłam, że mój mąż czasem na nim zasypia;)

    OdpowiedzUsuń

Co o tym myślisz?